Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Intencje mszalne
Drukuj

Wrzesień 2018

15.09

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Justyny w 20 r. urodzin

19.00

 

+ Halina Maślanka w rocznicę śmierci

 

 

 

16.09

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

+ Stefan Kraus

10.00

 

O Boże bł. w rocznicę ślubu Katarzyny i Grzegorza
i potrzebne łaski dla całej rodziny

11.30

 

+ Janusz

16.30

 

O Boże bł. w nowym roku szkolnym dla Piotra i Wiktorii

 

 

 

17.09

 

PONIEDZIAŁEK

22.09

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Józefa Burtanowa (od przyjaciółki)

19.00

 

+ Maria, Józef, Elżbieta, Eugenia

 

 

 

23.09

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

O Boże bł. dla Janiny w 71 r. urodzin

10.00

 

W intencji Panu Bogu wiadomej

11.30

 

Za Parafian

16.30

 

+ Franciszek Bukowski

 

 

 

24.09

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

+ Stanisław

7.00

 

brak

25.09

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Karoliny i Mateusza w 4 r. ślubu

19.00

 

W intencji Kingi z okazji 35 r. urodzin oraz całej rodziny

26.09

 

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

+ Zbigniew Lindebny

7.00

 

brak

27.09

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Marysi Lech

 

 

 

28.09

 

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

29.09

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Michał i Michalina Dudek

19.00

 

+ Jacek Kamieniobrodzki

 

 

 

30.09

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

+ Maria Kupiec (od sąsiadów z bloku)

10.00

 

O Boże bł. dla Marka i Katarzyny w 25 r. ślubu (zamówiła Mama)

11.30

 

+ Stanisława Gastoł 20 r. śm.

16.30

 

+ Stefania i Bronisław Dąbrowa

 

15.09


SOBOTA

 

 

 

7.00

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Justyny w 20 r. urodzin

19.00

 

+ Halina Maślanka w rocznicę śmierci

 

 

 

16.09


24 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

+ Stefan Kraus

10.00

 

O Boże bł. w rocznicę ślubu Katarzyny i Grzegorza
i potrzebne łaski dla całej rodziny

11.30

 

+ Janusz

16.30

 

O Boże bł. w nowym roku szkolnym dla Piotra i Wiktorii

 

 

 

17.09

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

+ Melania

 

 

 

18.09

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

W intencji Panu Bogu wiadomej

 

 

 

19.09

 

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

+ Franciszek i Marianna Palonek i zm. z rodziny

 

 

 

20.09

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Czesław Wójcik

 

 

 

21.09

 

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

+ Ks. Franciszek

 

 

 

22.09


SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Józefa Burtanowa (od przyjaciółki)

19.00

 

+ Maria, Józef, Elżbieta, Eugenia

 

 

 

23.09


25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

O Boże bł. dla Janiny w 71 r. urodzin

10.00

 

W intencji Panu Bogu wiadomej

11.30

 

Za Parafian

16.30

 

+ Franciszek Bukowski

 

 

 

24.09

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

+ Stanisław

 

 

 

25.09

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Karoliny i Mateusza w 4 r. ślubu

 

 

 

26.09

 

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

27.09

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Marysi Lech

 

 

 

28.09

 

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

29.09


SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Michał i Michalina Dudek

19.00

 

+ Jacek Kamieniobrodzki

 

 

 

30.09


26 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

8.00

 

+ Maria Kupiec (od sąsiadów z bloku)

10.00

 

O Boże bł. dla Marka i Katarzyny w 25 r. ślubu (zamówiła Mama)

11.30

 

+ Stanisława Gastoł 20 r. śm.

16.30

 

+ Stefania i Bronisław Dąbrowa

 
Drukuj

Październik 2018

 

01.10

PONIEDZIAŁEK


19.00

 

+ Janusz (greg)

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

02.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Otylii w 5 r. urodzin

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

03.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Stefan Krzywda

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

04.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

05.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Maria Kupiec (od sąsiadów z bloku)

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

06.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

07.10

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

O Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin

10.00

 

Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Ani i Rafała w 3 r. ślubu

11.30

 

Za dzieci, które po Mszy przyjmą chrzest i za ich rodziców

16.30

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

08.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

09.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

10.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

11.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

12.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

13.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny (od rodziny Sadkiewiczów)

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

14.10

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Zbigniew Lindebny

10.00

 

+ Janusz (greg)

11.30

 

O Boże bł. dla dzieci przyjmujących chrzest i dla ich rodzin

16.30

 

+ Julia Litwin w 60 r. śmierci

 

 

 

15.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

16.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

17.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

18.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

19.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Anna

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

20.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Tatiana Piechnik

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

21.10

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

 

 

 

8.00

 

Dziękczynna za przeżyte w małżeństwie 59 lat,
z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego na dalsze lata

10.00

 

+ Bogdan Kuder 6 r. śm.

11.30

 

Za Parafian (Suma Odpustowa)

16.30

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

22.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

23.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

24.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

25.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

26.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

27.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Maria Sabina Waruszyńska

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

28.10

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Janusz (greg)

10.00

 

+ Maria Kupiec

11.30

 

+ Andrzej Bednarz 12 r. śmierci

16.30

 

+ Janusz Sułkowski w 8 r. śmierci

 

 

 

29.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

30.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

31.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

brak

 


Dzisiaj:

26 Września 2018
Środa
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. męczenników
Kosmy i Damiana
Do końca roku zostało 97 dni.

Liturgia na dziś

Aktualny czas

Kalendarz