Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Ogłoszenia duspasterskie
Drukuj

17 LUTEGO 2019
6 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

W tym tygodniu:

Piątek – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła

Sobota – wspomnienie Św. Polikarpa

Spotkanie Grupy Biblijnej będzie we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Nefrytowej 27 i 29 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 23 lutego na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Czeczów 10 i 12.

 
Drukuj

10 LUTEGO 2019
5 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Czwartek – Święto Świętych Cyryla i Metodego. Jak w każdy czwartek o godz. 18.30 Różaniec, prowadzony przez Różę. Msza święta o 19.00.

Spotkanie uczniów z klasy VI SP oraz ich rodziców, w związku z przygotowaniem do bierzmowania - będzie dzisiaj po Mszy św. popołudniowej, czyli około 17.15. Spotkanie z uczniami klas VII i VIII - będzie 16 lutego o 17.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w prace związane z funkcjonowaniem naszej parafii na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej (około 17.15).

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Topazowej 8, z klatek od 5 do końca bloku – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 16 lutego na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Nefrytowej 27 i 29.

 
Drukuj

3 LUTEGO 2019
4 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dzisiaj po Mszy świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz za ofiary wpłacane na konto bankowe – Bóg zapłać!

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy otworzyli swe mieszkania i byli obecni w czasie kolędy. Dziękujemy za okazaną życzliwość, za słowa uznania dla naszego wspólnego wysiłku, za złożone ofiary, a także za cenne uwagi. Będziemy z nich korzystać i w miarę możliwości, wprowadzać w życie.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w prace związane z funkcjonowaniem naszej parafii na spotkanie w niedzielę po Mszy św. popołudniowej - w dniu 17 lutego.

Wtorekwspomnienie Św. Agaty

Środawspomnienie świętych męczenników z Japonii

Czwartekpierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Różaniec, prowadzony przez Różę. O 19.00 Msza święta, a po niej Litania do naszego Patrona i ucałowanie relikwii.

Przypominamy, że spotkanie dzieci i rodziców w związku z I Komunią św. będzie we wtorek 5 lutego po Mszy św. Także w tym dniu Pani krawcowa od godz. 18.00 będzie pobierać od dzieci miarę do strojów.

Kolejne spotkanie Grupy Biblijnej będzie w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej.

Spotkanie uczniów z klasy VI SP oraz ich rodziców, w związku z przygotowaniem do bierzmowania - będzie w niedzielę 10 lutego po Mszy św. popołudniowej, czyli około 17.15. Spotkanie z uczniami klas VII i VIII - będzie 16 lutego o 17.00.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Topazowej 8, z klatek od 1 do 4 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 9 lutego na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Topazowej 8, z klatek od 5 do końca.

 
Drukuj

27 STYCZNIA 2019
3 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Poniedziałek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu

Czwartek – wspomnienie Św. Jana Bosko

Piątek – pierwszy piątek miesiąca.

Okazja do spowiedzi od 18.00. Msza św. z Litanią do Serca Pana Jezusa o 19.00.

Sobota – Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). W tym dniu obchodzimy w Kościele dzień Życia Konsekrowanego, obejmując swoją modlitwa osoby powołane do służby Bożej, a składka z tego dnia jest przeznaczona na wsparcie dla zakonów kontemplacyjnych.

Msze święte z poświęceniem gromnic, będą o 7.00, 17.00 i 19.00.

Odwiedziny chorych z racji pierwszej soboty od godz. 9.00.

Przyszła niedziela – jest pierwszą niedzielą miesiąca.

Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona o Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin, a spotkanie z Różą po Mszy świętej. Przed Mszą o 8.00 i 10.00 czytać będziemy wypominki i modlić się za zmarłych. Msza święta za zmarłych wypominanych będzie 5 lutego o 19.00.

Składkę z pierwszej niedzieli tradycyjnie przeznaczamy na inwestycje w naszym kościele.

Spotkanie ministrantów będzie w sobotę 2 lutego o godz. 10.00.

Już dziś informujemy, że spotkanie dzieci i rodziców w związku z I Komunią św. będzie we wtorek 5 lutego po Mszy św. Także w tym dniu Pani krawcowa od godz. 18.00 będzie pobierać od dzieci miarę do strojów.

Spotkanie uczniów z klasy VI SP oraz ich rodziców, w związku z przygotowaniem do bierzmowania - będzie w niedzielę 10 lutego po Mszy św. popołudniowej, czyli około 17.15. Spotkanie z uczniami klas VII i VIII - będzie 16 lutego o 17.00.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Topazowej 7, z klatek od 5 do 9 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 2 lutego na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Topazowej 8, z klatek od 1 do 4.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 27

Dzisiaj:

11 Sierpnia 2020
Wtorek
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Klary
dziewicy
Do końca roku zostało 143 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś