4. lipca 2021

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Dzisiaj przypada rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.

2. Od początku lipca obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele Msze św. są o g. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00, a nie ma o 12.30 i 17.00. Natomiast w tygodniu Msze św. rano o 7.00 są w poniedziałek i środę, a wieczorem o 19.00 we wtorek, czwartek, piątek i sobotę.

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

- we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;

-  w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

4. Na stoiku pod chórem jest wyłożony lipcowy numer miesięcznika STAŚ w cenie 8 zł. Zachęcam do zakupu dla dzieci i wnuków.

5. Dziękuję jednej rodzinie z ul. Agatowej 23, za przygotowanie kaplicy i jej otoczenia na dzisiejszą niedzielę. O jej posprzątanie w sobotę 10.07, od g. 9.00, proszę parafian z ul. Agatowej 25 i 27.

6. Dziękuję pani Katarzynie za ułożenie kwiatów i troskę o nie.

7. Bardzo dziękuję za ofiary na pomoc dla Nowej Białej, która ucierpiała w ogromnym pożarze. Zostało zebrane 3550 zł i przekazane do Wydziału Charytatywnego.

8. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na tacę i do skarbony oraz przesłane na konto parafii i złożone osobiście.

18 Września 2021
Święto