04.04.2021 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. „ Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał”. Niech ta wielkanocna Dobra Nowina napełnia nasze serca pokojem i radością oraz nadzieją na lepsze jutro i życie wieczne z naszym Panem.
2. Jutro Msze święte w porządku niedzielnym. W tym dniu pamiętajmy o Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
3. Od wtorku Msze święte wieczorne będą odprawiane o g. 19.00. Po nich będzie Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
4. W czwartek o g. 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec prowadzony przez Różę Różańcową.
5. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Miłosierdzia Bożego, które rozpocznie 77. Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona na potrzeby Caritas.
7. Od kwietnia do września kancelaria będzie czynna w czwartek od 18.00 do 18.30 i w sobotę od 9.00 do 10.00.
8. Do sprzątania kaplicy 10.04 na g. 9.00 zapraszamy parafian z bloku przy ul. Czeczów 26, klatki od 1 do 4.
9. Dziękujemy dwóm rodzinom z bloku 24 i pozostałym osobom za posprzątanie naszej kaplicy na Święta Wielkanocne. Dziękujemy też dwóm paniom za ułożenie kwiatów na Triduum i święta oraz wszystkim, którzy przygotowywali okolicznościowe dekoracje oraz wydrukowanie banneru z Całunem Turyńskim. Dziękujemy też trzem paniom za umycie wszystkich okien i jednemu panu za zakupienie i posadzenie kwiatów przed kaplicą.
10. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego i Wielkanocy. Ministrantom, czytającym czytania, śpiewającym psalmy i posługującym przy ołtarzu.
11. Dziękujemy również za ofiary złożone na zakończenie rekolekcji oraz na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę, do skarbony, przesłane na konto i złożone osobiście.

13 Maja 2021
NMP z Fatimy