14. marca 2021

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Laetare, czyli radości ze zbliżających się Świąt Paschalnych. O g. 20.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu odprawiamy o g. 18.00. Zapraszamy do udziału w tym wielkopostnym nabożeństwie.
  3. We wtorek o g. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, dla tych, którzy pragną się osobiście spotkać  z Jezusem.
  4. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przesyłać na pocztę parafii.
  5. W czwartek o g.16.45 zapraszamy na spotkanie w kaplicy, młodzież kl. VII SP przygotowującą się do bierzmowania. O g. 17.30 Różaniec prowadzony przez Różę.
  6. W piątek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą o 8.00 i 18.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu przypada 23. rocznica święceń biskupich Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Droga Krzyżowa dla dzieci o g.17.15, natomiast dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy świętej (ok. 18.30).
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Korzystajmy też z okazji do spowiedzi w czasie Mszy świętych lub przed nimi.
  8. Na stoliku pod chórem wystawiony jest marcowy numer miesięcznika STAŚ. Zachęcamy do zakupu dla dzieci lub wnuków.
  9. Dziękujemy dwóm rodzinom ul. Czeczów 20, klatki od 1 do 4, za przygotowanie kaplicy na dzisiejszą niedzielę. O jej posprzątanie w najbliższą sobotę 20. marca na g. 10.00, bardzo prosimy parafian ul. Czeczów 20, klatki od 5 do 8.

13 Maja 2021
NMP z Fatimy