Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Drukuj

30 CZERWCA 2019
13 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

W tym tygodniu:

Pierwszy Czwartek – o godz. 18.30 Różaniec prowadzony przez Różę Różańcową, o 19.00 Msza święta – po niej Litania do naszego Patrona i ucałowanie relikwii.

Pierwszy Piątek – okazja do spowiedzi od 18.00. Msza święta o 19.00, a po niej Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania.

Pierwsza Sobota – odwiedziny chorych jak zwykle od godz. 9.00.

Nabożeństwo pierwszosobotnie o 18.00.

Przyszła Niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca.

Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona o Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin, a spotkanie z Różą po Mszy świętej. Przed Mszą
o 8.00 i 10.00 czytać będziemy wypominki i modlić się za zmarłych.

Składkę z pierwszej niedzieli tradycyjnie przeznaczamy na nasze inwestycje parafialne.

Od przyszłej niedzieli obowiązuje wakacyjny porządek Mszy świętych w niedziele i święta – nie będzie zatem Mszy świętej o godz. 16.30.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 6 lipca na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Agatowej 23.

Raz jeszcze - serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i okazywali życzliwość w czasie mojej siedmioletniej pracy w tej parafii. Szczególnie dziękuję tym wszystkim, którzy wspierali moje działania przy tworzeniu parafii, organizowaniu duszpasterstwa na naszym osiedlu i budowie kaplicy. Wszystko to trwało 12 lat. Za wszelką dobroć – Bóg zapłać!

Mam nadzieję, że będziecie także wspierać mojego następcę.

 

Dzisiaj:

20 Września 2019
Piątek
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. męczenników
z Korei
Do końca roku zostało 103 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś