16 CZERWCA 2019
UROCZYSTOŚĆ PRZENAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o 16.30. W ciągu tygodnia odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa po Mszy świętej, a w Oktawie Bożego Ciała w czasie procesji.

W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

W tym dniu Msze święte w porządku niedzielnym, a tradycyjna procesja do czterech ołtarzy po Mszy o 11.30. Bardzo prosimy wyznaczonych parafian, aby je przygotowali.

Prosimy też o pomoc w przeprowadzeniu procesji zarówno w Boże Ciało jak i w tygodniu - w czasie Oktawy: Panów do krzyża, baldachimu i nagłośnienia, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia, oraz dzieci pierwszokomunijne w strojach od I Komunii. Na procesje warto zabrać modlitewniki z pieśniami, by móc włączyć się we wspólny śpiew.

W przyszłą niedzielę procesja będzie po Mszy o 16.30.

Zbiórka ministrantów we wtorek o 18.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Złocieniowej 29, 31, 33, 35 i 37 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 22 czerwca na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Agatowej 18, z mieszkań od 1 do 55.

17 Sierpnia 2019
Św. Jacka