2 CZERWCA 2019
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o 16.30. W ciągu tygodnia odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa po Mszy świętej.

Od jutra rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę.

W tym tygodniu:

Pierwszy czwartek – Różaniec, prowadzony przez Różę Różańcową o godz. 18.30, po nim Msza święta oraz Litania do Serca Pana Jezusa.

Pierwszy piątek - okazja do spowiedzi od godz. 18.00. msza święta z Litanią do Serca Pana Jezusa o 19.00.

Spotkanie z młodzieżą klas VII i VIII w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania będzie w najbliższą sobotę - 8 czerwca o 19.30.

Spotkanie z młodzieżą klas VI będzie w najbliższą sobotę. Zbiórka o 8.50 przy kościele.

Na spotkanie Grupy Biblijnej zapraszamy we wtorek po Mszy św.

Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała.

Procesja w tym dniu będzie po Mszy o 11.30 na trasie jak trzy lata temu, czyli: z kościoła ul. Agatową do pętli autobusowej, następnie ulicą Złocieniową w stronę poczty i ul. Agatową powrót do kościoła. Mapka procesji jest wywieszona w gablocie.

O przygotowanie ołtarzy prosimy:

I ołtarz – parafian z ul. Agatowej 18

II – parafian z ul. Złocieniowej 40, 42 i 44.

III – parafian z ul. Nefrytowej i Topazowej 7

IV – parafian z ul. Topazowej 8, oraz Agatowej 23, 25 i 27.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Czeczów 30 z klatek od 5 do 8, oraz Czeczów 32 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 8 czerwca na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Złocieniowej 38, 38a i 38b.

Dziś po każdej Mszy Świętej grupa mieszkańców zbiera podpisy pod wnioskiem o dokończenie w trybie pilnym ulicy Domagały.

17 Sierpnia 2019
Św. Jacka