26 MAJA 2019
6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zapraszamy dziś wieczorem na koncert: Moja Mama jest Królową - uwielbienie z Maryją. W klimacie majowej modlitwy z Maryją chcemy uczcić także Dzień Matki. Dzieci mogą zaprosić swoje mamy używając gotowego zaproszenia, które można odebrać po Mszy świętej i napisać na nim imię swojej mamy. Dla Maryi i mam zagra Hubert Kowalski z zespołem kameralnym i wokalnym i nasza rodzinna Schola Złocieniowa. Koncert zaczynamy o g. 20.00, wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Dzisiaj Nabożeństwo majowe po Mszy św. o 16.30, a w ciągu tygodnia o godz. 18.30.

Od poniedziałku do środy trwają Dni modlitw o urodzaje.

W piątek – Święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwo I-sobotnie o 18.00.

W przyszłą niedzielę będziemy świętować Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - jest to pierwsza niedziela miesiąca.

Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona o Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin, a spotkanie z Różą po Mszy świętej. Przed Mszą
o 8.00 i 10.00 czytać będziemy wypominki i modlić się za zmarłych.

Składkę z pierwszej niedzieli tradycyjnie przeznaczamy na nasze inwestycje parafialne.

Nabożeństwo czerwcowe w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.30.

Spotkanie z młodzieżą klas VII i VIII w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania będzie w sobotę 8 czerwca o 19.30.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Czeczów 30 z klatek od 1 do 4 – Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 1 czerwca na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Czeczów 30, z klatek od 5 do 8, oraz Czeczów 32.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej grupa mieszkańców będzie zbierać podpisy pod wnioskiem o dokończenie w trybie pilnym ulicy Domagały. Ostatnie dni pokazały jak ważna jest to sprawa!

17 Sierpnia 2019
Św. Jacka