5 MAJA 2019
3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz za ofiary wpłacane na konto bankowe parafii – Bóg zapłać!

W Poniedziałek – Święto Św. Apostołów: Filipa i Jakuba

W Środę – Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika

W przyszłą niedzielę Obchodzić będziemy Światowy dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna kwartalne dni modlitw w tej intencji. O powołania modlić się będziemy szczególnie w czasie nabożeństw majowych.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu o godz. 18.30, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. Tak więc przez cały maj Msze święte w tygodniu są tylko wieczorem. W niedziele nabożeństwo majowe zaraz po zakończeniu Mszy świętej o 16.30.

We wtorek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej.

Spotkanie z rodzicami i dziećmi przed I-szą Komunią będzie 9 maja (czyli najbliższy czwartek) po Mszy świętej. Uroczystość pierwszokomunijna będzie 19 maja na Mszy św. o 11.30.

Już dziś informujemy, że rocznica I Komunii będzie 26 maja na mszy św. o 11.30. Spotkanie z dziećmi, które obchodzić będą rocznicę oraz ich rodzicami będzie 23 maja po Mszy świętej.

Kolejne spotkanie uczniów klasy VI, przygotowujących się do bierzmowania, będzie w najbliższą sobotę - zbiórka o godz. 9.00 na przystanku Agatowa.

W przyszłą niedzielę będą przed kościołem zbierać ofiary przedstawiciele Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół dzieci z Zespołem Downa. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości wesprzeć ten dobry cel swoją ofiarą.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Czeczów 28
z klatek 1-4 – Bóg zapłać! Do pomocy w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 11 maja na godz. 10.00, bardzo prosimy parafian z ul. Czeczów 28 z klatek 5- 8.

22 Listopada 2019
Św. cecylii