28 KWIETNIA 2019
2 NIEDZIELA WIELKANOCNA
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

We Wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha – przeniesiona z poprzedniego tygodnia, ponieważ przypadła w czasie Oktawy.

W Środę – rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać w tygodniu o godz. 18.30, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. Tak więc przez cały maj nie będzie w tygodniu Mszy świętych o godz. 7.00 rano.

W niedziele nabożeństwo majowe zaraz po zakończeniu Mszy świętej o 16.30.

W Pierwszy czwartek – Różaniec, prowadzony przez Różę, rozpocznie się pół godziny przed nabożeństwem – czyli o 18.00.

W Pierwszy piątek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Jak zwykle w tym dniu Msze święte będą w porządku niedzielnym, a nabożeństwo majowe po Mszy o 16.30. Po każdej Mszy odmawiać będziemy Akt Zawierzenia Matce Bożej, a Msza św. o 11.30 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny.

Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.

Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę od godz. 9.00.

Nabożeństwo pierwszosobotnie będzie połączone z nabożeństwem majowym i rozpocznie się o godz. 18.00.

Przyszła niedziela – to pierwsza niedziela miesiąca.

Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona o Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin, a spotkanie z Różą po Mszy świętej. Przed Mszą o 8.00 i 10.00 czytać będziemy wypominki i modlić się za zmarłych. Msza św. za + zmarłych wypominanych będzie w niedzielę 5 maja o godz. 19.00.

Składkę z pierwszej niedzieli tradycyjnie przeznaczamy na nasze inwestycje parafialne.

Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Czeczów 26 z klatek 4-6 – Bóg zapłać! Do pomocy w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 4 maja na godz. 10.00, bardzo prosimy parafian z ul. Czeczów 28 z klatki 1, 2, 3 i 4.

22 Listopada 2019
Św. cecylii