Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Ministranci Drukuj

 

SŁUŻENIE W NIEDZIELE

 


6 Stycznia - 3 Króli


10.00 Brzoskwinia Paweł
Wiercioch Dominik Hołda Kacper
11.30 Łuszczek Filip Radzik Jakub Lewandowski Kacper
16.30 Ostrowski Sebastian Karaś Daniel Noszczyński Wojciech

 

7 Stycznia - Niedziela


10.00 Noszczyński Wojciech Lewandowski Kacper Ostrowski Sebastian
11.30 Brzoskwinia Paweł Hołda Kacper Wiercioch Dominik
16.30 Karaś Daniel Radzik Jakub Łuszczek Filip

 

14 Stycznia - Niedziela


10.00 Karaś Daniel Łuszczek Filip Wiercioch Dominik
11.30 Noszczyński Wojciech Lewandowski Kacper Ostrowski Sebastian
16.30 Brzoskwinia Paweł Radzik Jakub Hołda Kacper

 

21 Stycznia - Niedziela


10.00 Radzik Jakub Hołda Kacper Wiercioch Dominik
11.30 Karaś Daniel Łuszczek Filip Ostrowski Sebastian
16.30 Brzoskwinia Paweł Lewandowski Kacper Noszczyński Wojciech

 

28 Stycznia - Niedziela


10.00 Karaś Daniel Noszczyński Wojciech Lewandowski Kacper
11.30 Radzik Jakub Hołda Kacper Wiercioch Dominik
16.30 Brzoskwinia Paweł Ostrowski Sebastian Łuszczek Filip

 

4 Lutego - Niedziela


10.00 Brzoskwinia Paweł Hołda Kacper Łuszczek Filip
11.30 Karaś Daniel Noszczyński Wojciech Ostrowski Sebastian
16.30 Radzik Jakub Lewandowski Kacper Wiercioch Dominik

 

11 Lutego - Niedziela


10.00 Radzik Jakub Lewandowski Kacper Wiercioch Dominik
11.30 Brzoskwinia Paweł Hołda Kacper Łuszczek Filip
16.30 Karaś Daniel Noszczyński Wojciech Ostrowski Sebastian

 

18 Lutego - Niedziela


10.00 Brzoskwinia Paweł Karaś Daniel Noszczyński Wojciech
11.30 Radzik Jakub Lewandowski Kacper Ostrowski Sebastian
16.00 Hołda Kacper Łuszczek Filip Wiercioch Dominik

 

25 Lutego - Niedziela


10.00 Hołda Kacper Łuszczek Filip Wiercioch Dominik
11.30 Brzoskwinia Paweł Karaś Daniel Noszczyński Wojciech
16.00 Radzik Jakub Lewandowski Kacper Ostrowski Sebastian

 

 

KOLĘDA

Hołda

 

 

GRUDZIEŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

środa

Kacper Hołda

Paweł Brzoskwinia

17.00

Nefrytowa 1; Nefrytowa 3 do 25

28

czwartek

Kacper Hołda

Paweł Brzoskwinia

16.00

Półłanki 6-30; Taborowa; Oryza

29

piątek

Kacper Hołda

Daniel Karaś

17.00

Półłanki 72-29; Złocieniowa 21-36

30

sobota

Filip Łuszczek

Wojciech Noszczyński

11.00

Malachitowa 12

 

 

 

 

 

 

 

 

STYCZEŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

poniedz.

Kacper Lewandowski

Wojciech Noszczyński

17.30

Danalówka

2

wtorek

Daniel Karaś

Dominik Wiercioch

17.00

Opalowa 2

3

środa

Kacper Hołda

Wojciech Noszczyński

17.00

Opalowa 4

4

czwartek

Daniel Karaś

Dominik Wiercioch

17.00

Malachitowa 7

5

piątek

Kacper Hołda

Wojciech Noszczyński

17.00

Opalowa 6

6

sobota

Daniel Karaś

Sebastian Ostrowski

17.30

Malachitowa 5

7

niedziela

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.30

Malachitowa 9

8

poniedz.

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.00

Malachitowa 10

9

wtorek

Daniel Karaś

Dominik Wiercioch

17.00

Malachitowa 11

10

środa

Kacper Hołda

Wojciech Noszczyński

17.00

Malachitowa 8

11

czwartek

Kacper Lewandowski

Dominik Wiercioch

17.00

Złocieniowa 29, 33 i 35

12

piątek

Filip Łuszczek

Kacper Hołda

17.00

Złocieniowa 38 i 40

13

sobota

Filip Łuszczek

Wojciech Noszczyński

11.00

Czeczów 28

14

niedziela

Paweł Brzoskwinia

Jakub Radzik

17.30

Złocieniowa 44

15

poniedz.

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.00

Złocieniowa 42

16

wtorek

Daniel Karaś

Dominik Wiercioch

17.00

Malachitowa 13

17

środa

Kacper Hołda

Daniel Karaś

17.00

Agatowa 18

18

czwartek

Daniel Karaś

Sebastian Ostrowski

17.00

Złocieniowa 37 i 38a

19

piątek

Filip Łuszczek

Kacper Hołda

17.00

Złocieniowa 38b; Topazowa 5

20

sobota

Filip Łuszczek

Wojciech Noszczyński

11.00

Czeczów 26

21

niedziela

Kacper Lewandowski

Paweł Brzoskwinia

17.30

Czeczów 14

22

poniedz.

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.00

Czeczów 16

23

wtorek

Daniel Karaś

17.00

Nefrytowa  29; Czeczów 12

24

środa

Kacper Hołda

Daniel Karaś

17.00

Czeczów 18 i 24

25

czwartek

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.00

Nefrytowa 27; Czeczów 10

26

piątek

Filip Łuszczek

Kacper Hołda

17.00

Czeczów 22

27

sobota

Filip Łuszczek

Paweł Brzoskwinia

11.00

Czeczów 20

28

niedziela

Paweł Brzoskwinia

Sebastian Ostrowski

17.30

Topazowa 6

29

poniedz.

Daniel Karaś

Jakub Radzik

17.00

Topazowa 8

30

wtorek

Daniel Karaś

Kacper Lewandowski

17.00

Topazowa 7 klatki 1-4

31

środa

Kacper Hołda

Filip Łuszczek

17.00

Topazowa 3

 

 

 

 

 

 

 

 

LUTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

czwartek

Daniel Karaś

17.00

Topazowa 7 klatki 5-8

2

piątek

X

X

X

xxx

3

sobota

Paweł Brzoskwinia

Jakub Radzik

11.00

Agatowa 23, 25 i 27

 

Dzisiaj:

24 Lutego 2018
Sobota
W Kalendarzu Liturgicznym:
brak wspomnienia
Do końca roku zostało 311 dni.

Liturgia na dziś

Aktualny czas

Kalendarz