Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Drukuj

PLAN  KOLĘDY 2018-2019
(alfabetycznie wg. ulic)


Ulica

data

początek o godzinie

Agatowa 18, mieszkania od 1 do 90

9 stycznia

środa

17.00

Agatowa 18, klatka 5 i pozostałe
(od 91 do końca)

10 stycznia

czwartek

17.00

Agatowa 23

30 grudnia

niedziela

15.00

Agatowa 25

17 stycznia

czwartek

19.30

Agatowa 27

18 stycznia

piątek

17.00

Czeczów 10

3 stycznia

czwartek

19.30

Czeczów 12

4 stycznia

piątek

19.30

Czeczów 14

11 stycznia

piątek

17.00

Czeczów 16

14 stycznia

poniedziałek

17.00

Czeczów 18

6 stycznia

niedziela

17.30

Czeczów 20

5 stycznia

sobota

11.00

Czeczów 22

19 stycznia

sobota

11.00

Czeczów 24

13 stycznia

niedziela

17.30

Czeczów 26, klatka 5 i 6

15 stycznia

wtorek

19.30

Czeczów 26, klatki 1, 2, 3 i 4

16 stycznia

środa

17.00

Czeczów 28

12 stycznia

sobota

11.00

Danalówka (od końca)

1 stycznia

wtorek

16.00

Malachitowa 5

2 stycznia

środa

17.00

Malachitowa 7

22 stycznia

wtorek

19.30

Malachitowa 8

29 grudnia

sobota

10.00

Malachitowa 9

3 stycznia

czwartek

17.00

Malachitowa 10, klatki 1-6

7 stycznia

poniedziałek

17.00

Malachitowa 10, klatki 7-8

8 stycznia

wtorek

19.30

Malachitowa 11

9 stycznia

środa

17.00

Malachitowa 12

12 stycznia

sobota

10.00

Malachitowa 13

10 stycznia

czwartek

17.00

Nefrytowa 1

13 stycznia

niedziela

17.30

Nefrytowa 27

11 stycznia

piątek

18.00

Nefrytowa 29

11 stycznia

piątek

19.00

Nefrytowa domki 3-25

11 stycznia

piątek

17.00

Opalowa 2

27 grudnia

czwartek

17.00

Opalowa 4

28 grudnia

piątek

17.00

Opalowa 6

30 grudnia

niedziela

18.00

Półłanki Oryza (15, 17 i 19)

20 stycznia

niedziela

18.00

Półłanki 6, 13a i 30

13 stycznia

niedziela

15.00

Półłanki 72, 56, 52 i 48

1 stycznia

wtorek

15.00

Półłanki 29

29 stycznia

wtorek

19.30

Taborowa

13 stycznia

niedziela

15.00

Topazowa 3

2 stycznia

środa

17.00

Topazowa 5

7 stycznia

poniedziałek

17.00

Topazowa 6

8 stycznia

wtorek

17.00

Topazowa 7

29 grudnia

sobota

11.00

Topazowa 8, klatka 1
i mieszkania zewnętrzne

27 grudnia

czwartek

19.30

Topazowa 8, pozostałe (klatki od 2 do 7)

28 grudnia

piątek

17.00

Złocieniowa 29

21 stycznia

poniedziałek

17.00

Złocieniowa 31

21 stycznia

poniedziałek

18.00

Złocieniowa 33

21 stycznia

poniedziałek

18.00

Złocieniowa 35

21 stycznia

poniedziałek

19.00

Złocieniowa 37

21 stycznia

poniedziałek

19.00

Złocieniowa 38

26 stycznia

sobota

14.00

Złocieniowa 38a

26 stycznia

sobota

15.00

Złocieniowa 38b

26 stycznia

sobota

16.30

Złocieniowa 40

28 stycznia

poniedziałek

17.00

Złocieniowa 42

30 stycznia

środa

17.00

Złocieniowa 44

27 stycznia

niedziela

17.30

Złocieniowa 21, 34, 34a, 34e, 36

4 stycznia

piątek

19.30

 

Kolęda rozpoczyna się o wyznaczonej godzinie w pierwszej klatce wyznaczonego bloku od mieszkania numer 1 i tak do końca (chyba, że podano inaczej).

Mieszkańcy nowych, nie wyznaczonych jeszcze bloków, jeśli już by chcieli się spotkać z księdzem i poświęcić mieszkanie mogą się umówić indywidualnie, także poza czasem kolędowym. Zachęcamy też rodziny nieobecne w wyznaczonym dla nich czasie do umówienia z księdzem innego terminu.

 

KOLĘDA WG. KALENDARZA


Ks. Proboszcz

GRUDZIEŃ 2018

27

Czwartek

19.30

Topazowa 8, klatka 1
i mieszkania zewnętrzne spoza klatek

28

piątek

17.00

Topazowa 8, pozostałe (klatki od 2 do 7)

29

sobota

11.00

Topazowa 7

30

niedziela

15.00

Agatowa 23

STYCZEŃ 2019

1

wtorek

xxx

xxx

2

środa

17.00

Topazowa 3

3

czwartek

19.30

Czeczów 10

4

piątek

19.30

Czeczów 12

5

sobota

11.00

Czeczów 20

6

niedziela

17.30

Czeczów 18

7

poniedz.

17.00

Topazowa 5

8

wtorek

17.00

Topazowa 6

9

środa

17.00

Agatowa 18, mieszkania od 1 do 90

10

czwartek

17.00

Agatowa 18, klatka 5 i pozostałe (od 91 do końca)

11

piątek

17.00

Czeczów 14

12

sobota

11.00

Czeczów 28

13

niedziela

17.30

Czeczów 24

14

poniedz.

17.00

Czeczów 16

15

wtorek

19.30

Czeczów 26, klatka 5 i 6

16

środa

17.00

Czeczów, klatki 1, 2, 3 i 4

17

czwartek

19.30

Agatowa 25

18

piątek

17.00

Agatowa 27

19

sobota

11.00

Czeczów 22

Ks. Paweł

GRUDZIEŃ 2018

27

czwartek

17.00

Opalowa 2

28

piątek

17.00

Opalowa 4

29

sobota

10.00

Malachitowa 8

30

niedziela

18.00

Opalowa 6

STYCZEŃ 2019

1

Wtorek

15.00

Półłanki od Os. Kolejowego do Drwini
(numery 72, 56, 52 i 48) i Danalówka (od końca)

2

środa

17.00

Malachitowa 5

3

czwartek

17.00

Malachitowa 9

4

piątek

19.30

Złocieniowa 21, 34, 34a, 34e i 36

5

sobota

xxx

xxx

6

niedziela

xxx

xxx

7

poniedz.

17.00

Malachitowa 10, klatki 1-6

8

wtorek

19.30

Malachitowa 10, klatki 7-8

9

środa

17.00

Malachitowa 11

10

czwartek

17.00

Malachitowa 13

11

piątek

17.00

Nefrytowa 3-25 oraz 27 i 29

12

sobota

10.00

Malachitowa 12

13

Niedziela

15.00

Taborowa; Półłanki 6, 13a i 30; 
od 17.30 Nefrytowa 1

14

poniedz.

xxx

xxx

15

wtorek

xxx

xxx

16

środa

xxx

xxx

17

czwartek

xxx

xxx

18

piątek

xxx

xxx

19

sobota

xxx

xxx

20

niedziela

18.00

Półłanki 15, 17, 19 (Oryza)

21

poniedz.

17.00

Złocieniowa 29, 31, 33, 35 i 37

22

wtorek

19.30

Malachitowa 7

23

środa

xxx

xxx

24

czwartek

xxx

xxx

25

piątek

xxx

xxx

26

sobota

14.00

Złocieniowa 38, 38a i 38b

27

niedziela

17.30

Złocieniowa 44

28

poniedz.

17.00

Złocieniowa 40

29

wtorek

19.30

Półłanki 29

30

środa

17.00

Złocieniowa 42


 

 

 

 

 

 

Dzisiaj:

26 Czerwca 2019
Środa
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Zygmunta
Gorazdowskiego
Do końca roku zostało 189 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś