Komunikaty Drukuj

Przygotowanie do I Komunii świętej:

Spotkanie organizacyjne dla rodziców było w sobotę 8 września (zapisano 11 osób) - można się jeszcze zapisać w niedzielę 23 września.
Wreczenie dzieciom różańców będzie w niedzielę 30 września na Mszy o 11.30.

Kolejne spotkanie rodziców - pod koniec listopada.

Uroczystość I Komunii będzie - 19 maja (niedziela) godz. 11.30.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania klas VII:

Kolejne Spotkanie dla uczniów klas VII i VIII - związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania w naszej parafii - będzie 6 października (sobota) - o godz. 18.00 (po spotkaniu uczestniczymy w nabożeństwie różańcowym).

Spotkanie dla uczniów klas VI - będzie w połowie roku szkolnego (po feriach zimowych).

CHRZEST I BIERZMOWANIE
DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentów Chrztu, Bierzmowania i pierwszej Komunii dla osób dorosłych. Spotkania odbywają się przez cały rok akademicki, co tydzień, w krakowskim klasztorze dominikanów - aby wziąć w nich udział, należy się zapisać już teraz. Szczegóły dostępne są na stronie Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego (www.liturgia.dominikanie.pl) oraz w klasztorze dominikanów.

17 Października 2018
Św. Ignacego